Pościel do łóżeczka 4 el. STANDARD

Nowy produkt

Typ tkaniny STANDARD
Ilość elementów 4
  • 120cm x 90cm
  • 135cm x 100cm

43,97 zł brutto

X komplet

Opis produktu

Wygodny i lekki sen malucha to życzenie niejednego rodzica. Właśnie dlatego śpiewasz kołysanki, bujasz pociechę w wózeczku, opowiadasz opowieści. Już od momentu przyjścia na świat Twój maluch potrzebuje należytych warunków w trakcie snu — to zabezpieczenie właściwego rozwoju. Od przeszło 25 lat pomagamy rodzicom zadbać o wygodę najmłodszych użytkowników. Wyrabiamy bezpieczną i przyjazną pościel dla niemowląt.

Oferujemy wysokiej jakości 4-elementowy komplet pościeli dziecięcej do łóżeczka.
W skład zestawu wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm lub 135 x 100 cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,
  • kołderka Aloe Vera: 120 x 90 cm lub 135 x 100 cm,
  • poduszka Aloe Vera: 40 x 60 cm,

Wszystkie stosowane przez nas tkaniny są stworzone ze 100-procentowej bawełny, która trzyma stosowną wentylację powietrza, nie powoduje pocenia i przynosi dziecku znakomity komfort snu.
Pościel antyalergiczna
Poduszki i kołderki uszyte są z tkaniny Aloe Vera, nasączonej aloesowym żelem. To doskonały asortyment dla czułej skóry dziecka, ponieważ Aloe Vera zapobiega podrażnieniom, jest przewiewna i niesłychanie miła w dotyku. Poza tym rożek usztywniamy naturalnym materiałem kokosowym o właściwościach antyalergicznych.

Dysponujemy licznymi wzorcami a także odcieniami zestawów pościeli. Możesz wybierać wśród zwierzątek czy bajkowych postaci, dostosowując wizerunek tkaniny do osobistych upodobań. Gwarantujemy, że nadruki są trwałe i odporne na pranie, dzięki czemu wyroby posłużą przez wiele lat. Nasza pościel niemowlęca fenomenalnie prezentuje się zarówno w jasnych łóżeczkach sosnowych, jak i ciemniejszych, np. tikowych.

Z jakiego powodu powinno się zaufać marce REMI? Na światowym rynku funkcjonujemy już od 1989 roku, w tym okresie zdążyliśmy zrozumieć potrzeby najmłodszych klientów i umożliwić im beztroski, zdrowy sen. Do produkcji pościeli stosujemy wyłącznie wyprodukowane w europejskich wytwórniach, najwyższej jakości szczegółowo wyselekcjonowane materiały, które spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa — posiadają znak Oeko-Tex, gwarantujący, że nasze wyroby włókiennicze są wolne od szkodliwych substancji. Do każdego zamówienia podchodzimy osobiście, z największą precyzją, ale również przyjemnością i nieukrywaną pasją, ponieważ jesteśmy dumni, że nasza pościel antyalergiczna na co dzień otula maluszków do snu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zapewniamy tylko słodkie sny!