Pościel do łóżeczka 4 el. LUX z BALDACHIMEM

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie Ten produkt nie występuje już w magazynie

Typ tkaniny LUX
Ilość elementów 4

101,93 zł brutto

Opis produktu

Marka REMI na rynku produktów włókienniczych funkcjonuje aktualnie od niemal 30 lat. Ów czas pozwolił nam uważnie zrozumieć potrzeby najmłodszych klientów jak również ich rodziców i opiekunów. W związku z tym przygotowaliśmy ciekawą ofertę: komplet pościeli do łóżeczka.

Tutaj znajdziesz zestaw 4-elementowy (z baldachimem) o podwyższonym standardzie LUX.
W jego skład wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm lub 135 x 100cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,
  • ochraniacz: 33 x 185 cm lub 33 x 195 cm (gramatura 350g/m2),
  • baldachim z kokardką: 150 x 290 cm,

Powyższa pościel niemowlęca to elementarne wyposażenie dziecinnego łóżeczka. Troszczymy się o Twoją pociechę, w związku z tym wszystkie elementy są najwyższej jakości.

Pościel antyalergiczna
Stosujemy jedynie sprawdzonych i stosownych dla skóry dziecka surowców: 100-procentowej, przewiewnej bawełny, nasączonej aloesem, antybakteryjnej tkaniny ALOE VERA, która gwarantuje cechy hipoalergiczne. Dzięki takiemu doborowi tekstyliów Twoje dziecko może śnić nie tylko beztrosko, ale przede wszystkim bezpiecznie, a Ty nie musisz martwić się o podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale również o ich wygląd. W związku z tym dopasowujemy się do Twoich potrzeb i szyjemy pościel dla niemowląt w różnorodnych wzorkach i kolorach, żeby można ją było bezproblemowo dobrać do łóżeczek w jasnych a także ciemnych odcieniach. Jakie motywy wyszukasz w naszej ofercie? Zarówno standardowo dziecinne, jak i kwiatowe bądź geometryczne.

Wiemy, że bardzo zależy Ci na dobru Twojego dziecka. Pragniemy zapewnić Cię o naszej niezawodności oraz profesjonalizmie. Do każdego powierzonego zadania przystępujemy z taką samą pasją oraz dużą skrupulatnością. O tym, jak pewnych półproduktów stosujemy, zaświadcza certyfikat jakości Oeko-Tex.

W naszej pościeli śnią się tylko dobre sny!