Pościel do łóżeczka 4 el. LUX z OCHRANIACZEM

Nowy produkt

Typ tkaniny LUX
Ilość elementów 4
  • 120cm x 90cm
  • 135cm x 100cm

76,21 zł brutto

X kpl

Opis produktu

Marka REMI na rynku produktów włókienniczych istnieje aktualnie od niemal 30 lat. Ów okres pozwolił nam gruntownie zidentyfikować potrzeby najmłodszych klientów jak również ich rodziców i opiekunów. W związku z tym przygotowaliśmy atrakcyjną propozycję: komplet pościeli do łóżeczka.

Prezentujemy Państwu komplet 4-elementowy (z ochraniaczem) o podwyższonym standardzie LUX.
W jego skład wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm lub 135 x 100cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,
  • ochraniacz: 33 x 185 cm lub 33 x 195 cm (gramatura 350g/m2),
  • prześcieradełko bawełniane z gumką: 120 x 60 cm lub 140 x 70 cm (gramatura 300g/m2).

Powyższa pościel niemowlęca to elementarne zaopatrzenie dziecięcego łóżeczka. Troszczymy się o Twoją pociechę, toteż wszystkie elementy są najwyższej jakości.

Pościel antyalergiczna
Używamy jedynie przetestowanych i stosownych dla skóry dziecka materiałów: 100-procentowej, przewiewnej bawełny, nasączonej aloesem, antybakteryjnej tkaniny ALOE VERA, która zapewnia cechy hipoalergiczne. Dzięki takiemu wyborowi tekstyliów Twoja pociecha może spać nie tylko bezproblemowo, ale przede wszystkim bezpiecznie, a Ty nie musisz niepokoić się o podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale również o ich design. Toteż dostosowujemy się do Twoich potrzeb i szyjemy pościel dla niemowląt w przeróżnych wzorkach i kolorach, ażeby można ją było łatwo dobrać do łóżeczek w jasnych oraz ciemnych tonach. Jakie motywy wyszukasz w naszej ofercie? Zarówno typowo dziecinne, jak i kwiatowe albo geometryczne.

Rozumiemy, że niesłychanie zależy Ci na dobru Twojego dziecka. Chcemy zapewnić Cię o naszej niezawodności oraz profesjonalizmie. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z taką samą gorliwością oraz dużą skrupulatnością. O tym, jak pewnych półproduktów stosujemy, zaświadcza certyfikat jakości Oeko-Tex.

W naszej pościeli śnią się tylko dobre sny!