Pościel do łóżeczka 4 el. LUX

Nowy produkt

Typ tkaniny LUX
Ilość elementów 4
  • 120cm x 90cm
  • 135cm x 100cm

59,70 zł brutto

X kpl

Opis produktu

Marka REMI na rynku wyrobów tkaninowych funkcjonuje aktualnie od prawie 30 lat. Ów czas pozwolił nam uważnie rozpoznać potrzeby najmłodszych klientów a także ich rodziców i opiekunów. Skutkiem tego przygotowaliśmy ciekawą propozycję: komplet pościeli do łóżeczka.

Chcielibyśmy zaprezentować Państwu zestaw 4-elementowy o zwiększonym standardzie LUX.
W jego skład wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm lub 135 x 100cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,
  • kołderka ALOE VERA: 120 x 90 cm lub 135 x 100 cm,
  • poduszka ALOE VERA: 40 x 60 cm,

Powyższa pościel niemowlęca to elementarne wyposażenie dziecinnego łóżeczka. Troszczymy się o Twoją pociechę, zatem wszystkie elementy są najwyższej jakości.

Pościel antyalergiczna
Stosujemy tylko przetestowanych i odpowiednich dla skóry dziecka surowców: 100-procentowej, przewiewnej bawełny, nasączonej aloesem, antybakteryjnej tkaniny ALOE VERA, która gwarantuje cechy hipoalergiczne. Dzięki takiemu wyborowi tekstyliów Twój maluch może spać nie tylko spokojnie, ale przede wszystkim bezpiecznie, a Ty nie musisz martwić się o podrażnienia lub reakcje uczuleniowe.

Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, ale również o ich stylistykę. Tym samym dopasowujemy się do Twoich potrzeb i szyjemy pościel dla niemowląt w różnych wzorach i kolorach, ażeby można ją było bezproblemowo dobrać do łóżeczek w jasnych jak również ciemnych odcieniach. Jakie motywy wyszukasz w naszej ofercie? Zarówno typowo dziecięce, jak i kwiatowe albo geometryczne.

Rozumiemy, że bardzo zależy Ci na dobru Twojego dziecka. Pragniemy zapewnić Cię o naszej solidności oraz profesjonalizmie. Do każdego powierzonego zadania przystępujemy z taką samą pasją oraz wielką skrupulatnością. O tym, jak pewnych półproduktów stosujemy, zaświadcza certyfikat jakości Oeko-Tex.

W naszej pościeli śnią się tylko dobre sny!