Pościel do łóżeczka 3 el. LUX z OCHRANIACZEM

Nowy produkt

Typ tkaniny LUX
Ilość elementów 3
  • 120cm x 90cm
  • 135cm x 100cm

56,80 zł brutto

X kpl

Opis produktu

Marka REMI na rynku wyrobów tekstylnych istnieje aktualnie od prawie 30 lat. Ów okres pozwolił nam gruntownie poznać potrzeby najmłodszych klientów a także ich rodziców i opiekunów. Dlatego przygotowaliśmy ciekawą ofertę: komplet pościeli do łóżeczka.

Chcielibyśmy przedstawić Państwu zestaw 3-elementowy (z ochraniaczem) o zwiększonym standardzie LUX.
W jego skład wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm lub 135 x 100cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,
  • ochraniacz: 33 x 185 cm lub 33 x 195 cm (gramatura 350g/m2),


Powyższa pościel niemowlęca to elementarne wyposażenie dziecięcego łóżeczka. Troszczymy się o Twoją pociechę, w związku z tym wszystkie elementy są najwyższej jakości.

Pościel antyalergiczna
Stosujemy jedynie sprawdzonych i stosownych dla skóry dziecka materiałów: 100-procentowej, przewiewnej bawełny, nasączonej aloesem, antybakteryjnej tkaniny ALOE VERA, która gwarantuje właściwości hipoalergiczne. Dzięki takiemu doborowi tekstyliów Twoja pociecha może śnić nie tylko beztrosko, ale nade wszystko bezpiecznie, a Ty nie musisz niepokoić się o podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Dbamy nie tylko o jakość naszych produktów, lecz także o ich wygląd. Toteż dopasowujemy się do Twoich potrzeb i szyjemy pościel dla niemowląt w rozmaitych wzorach i kolorach, aby można ją było łatwo dobrać do łóżeczek w jasnych jak również ciemnych tonach. Jakie motywy znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno typowo dziecięce, jak i kwiatowe bądź geometryczne.

Wiemy, że niesłychanie zależy Ci na dobru Twojego dziecka. Pragniemy zapewnić Cię o naszej solidności oraz profesjonalizmie. Do każdego zleconego zadania przystępujemy z taką samą pasją oraz wielką skrupulatnością. O tym, jak bezpiecznych materiałów używamy, zaświadcza certyfikat jakości Oeko-Tex.

W naszej pościeli śnią się tylko dobre sny!