Pościel do łóżeczka 3 el. LUX

Nowy produkt

Typ tkaniny LUX
Ilość elementów 3
  • 120cm x 90cm
  • 135cm x 100cm

44,65 zł brutto

X kpl

Opis produktu

Marka REMI na rynku produktów włókienniczych funkcjonuje obecnie od niemal 30 lat. Ów okres pozwolił nam gruntownie rozpoznać potrzeby najmłodszych klientów oraz ich rodziców i opiekunów. W związku z tym przygotowaliśmy ciekawą ofertę: komplet pościeli do łóżeczka.

Tutaj znajdziesz komplet 3-elementowy o podwyższonym standardzie LUX.
W jego skład wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm lub 135 x 100cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,
  • prześcieradełko bawełniane z gumką: 120 x 60 cm lub 140 x 70 cm (gramatura 300g/m2).

Powyższa pościel niemowlęca to istotne wyposażenie dziecinnego łóżeczka. Troszczymy się o Twoją pociechę, dlatego wszystkie elementy są najwyższej jakości.

Pościel antyalergiczna
Używamy wyłącznie przetestowanych i odpowiednich dla skóry dziecka materiałów: 100-procentowej, przewiewnej bawełny, nasączonej aloesem, antybakteryjnej tkaniny ALOE VERA, która gwarantuje cechy hipoalergiczne. Dzięki takiemu doborowi tekstyliów Twój maluch może śnić nie tylko spokojnie, ale przede wszystkim bezpiecznie, a Ty nie musisz martwić się o podrażnienia lub reakcje uczuleniowe.

Dbamy nie tylko o jakość naszych towarów, ale również o ich estetykę. Dlatego dostosowujemy się do Twoich potrzeb i szyjemy pościel dla niemowląt w różnorodnych wzorkach i kolorach, ażeby można ją było bezproblemowo dobrać do łóżeczek w jasnych a także ciemnych odcieniach. Jakie motywy znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno typowo dziecinne, jak i kwiatowe lub geometryczne.

Rozumiemy, że niesłychanie zależy Ci na dobru Twojego dziecka. Chcemy zapewnić Cię o naszej solidności oraz profesjonalizmie. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z taką samą pasją oraz dużą skrupulatnością. O tym, jak pewnych materiałów używamy, zaświadcza certyfikat jakości Oeko-Tex.

W naszej pościeli śnią się tylko dobre sny!