Pościel do łóżeczka 2 el. LUX

Nowy produkt

Typ tkaniny LUX
Ilość elementów 2
  • 120cm x 90cm
  • 135cm x 100cm

36,88 zł brutto

X kpl

Opis produktu

Marka REMI na rynku wyrobów tekstylnych działa już od niemal 30 lat. Ten czas pozwolił nam dokładnie poznać potrzeby najmłodszych klientów oraz ich rodziców i opiekunów. Dlatego przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę: komplet pościeli do łóżeczka.

Tutaj znajdziesz zestaw 2-elementowy o podwyższonym standardzie LUX. W jego skład wchodzą:

  • poszwa: 120 x 90 cm,
  • poszewka: 60 x 40 cm,


Powyższa pościel niemowlęca to podstawowe wyposażenie dziecięcego łóżeczka. Troszczymy się o Twoją pociechę, dlatego wszystkie elementy są wysokiej jakości.

Pościel antyalergiczna
Używamy wyłącznie sprawdzonych i odpowiednich dla skóry dziecka materiałów: 100-procentowej, przewiewnej bawełny, nasączonej aloesem, antybakteryjnej tkaniny ALOE VERA, które zapewnia właściwości hipoalergiczne. Dzięki takiemu doborowi tekstyliów Twoje dziecko może spać nie tylko spokojnie, ale przede wszystkim bezpiecznie, a Ty nie musisz martwić się o podrażnienia lub reakcje alergiczne.

Dbamy nie tylko o jakość naszych artykułów, ale także ich wygląd. Dlatego dostosowujemy się do Twoich potrzeb i szyjemy pościel dla niemowląt w różnych wzorach i kolorach, żeby można ją było łatwo dopasować do łóżeczek w jasnych oraz ciemnych odcieniach. Jakie motywy znajdziesz w naszej ofercie? Zarówno typowo dziecięce, jak i kwiatowe lub geometryczne.

Wiemy, że bardzo zależy Ci na dobru Twojego dziecka. Chcemy zapewnić Cię o naszej niezawodności oraz profesjonalizmie. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy z taką samą pasją oraz dużą skrupulatnością. O tym, jak bezpiecznych materiałów używamy, świadczy certyfikat jakości Oeko-Tex.

W naszej pościeli śnią się tylko dobre sny!